Przed nami Zimowa Akcja Przedsiębiorczości! Już w środę 18 stycznia w naszym mieście odbędzie się inicjatywa o charakterze przedsiębiorczym. Wydarzenie zostanie zrealizowane w Miejskim Domu Kultury „Jordan”. W ramach inicjatywy zostaną zorganizowane dwa spotkania. Jedno odbędzie się z adwokat Magdaleną Szynawą, która związana jest z Kancelarią Adwokacką w Katowicach. Drugie spotkanie zostanie zrealizowane z przedstawicielem firmy MMJ.

Grupą docelową spotkania będą dzieci. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mieli przyjemność posłuchać jak wygląda praca adwokata, a także usłyszeć ciekawe historie, które wydarzyły się podczas toczonych rozpraw. Planowana jest również zabawa w sąd. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo inspirujące wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wielu młodych ludzi. Kto wie może wśród najmłodszych uczestników znajduje się przyszły prawnik.

Spotkanie z przedstawicielem firmy MMJ w Siemianowicach będzie dotyczyło funkcjonowania internetu. Podczas zajęć przedstawionych zostanie wiele praktycznych zagadnień.