Aktualnie coraz więcej z nas korzysta z otwartych restauracji i często wychodzi na obiad właśnie na miasto. Może być to spowodowane obawami przed kolejnym zamknięciem nas w domach. Istnieje jednak szansa, że coraz więcej dobrych restauracji pojawia się w miastach i po prostu chcielibyśmy spróbować ich dań. Co jednak zrobić, żeby nie trafić na niemiłą obsługę albo niejadalne danie? Zdecydowanie radzimy przeczytać ten ranking restauracji w Siemianowicach.

CONFIT

W tej restauracji oprócz uczty dla żołądka jest także uczta dla oczu. Wszystkie potrawy, które zaserwują Wam kelnerzy, wyglądają niczym zdjęcia z instagrama z najdroższych miejsc. Oprócz pięknego wyglądu nie można im odmówić smaku. Jeśli szukacie miejsca na spotkanie biznesowe, albo chcecie zabrać wymagającą rodzinę do wykwintnej restauracji to jest to zdecydowanie miejsce dla Was. Nie powinniście się zawieść. Dodatkowo w restauracji kupić można robione przez kucharzy przetwory.

Montownia Smaku i Zdrowia

Na tego Food Trucka możecie natknąć się w całej aglomeracji śląskiej i warto do niego iść jak tylko go zobaczycie. Montownia Smaku może dla Was zmontować przepyszne podpłomyki, które są niesamowitą alternatywą dla burgerów. Ciekawe wykorzystanie placka z dodatkiem kurczaka, szynki albo w formie wegetariańskiej zachwyci niejedną osobę. Dodatkowo możecie wziąć do tego kubek lemoniady i szybki lunch spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Restauracja u Marka

Na koniec tradycyjne polskie obiady. Jeśli nie marzysz o niczym innym jak konkretny kotlet schabowy z ziemniakami, albo domowe flaczki wołowe to jest to idealna restauracja dla Ciebie. To właśnie tutaj za bardzo atrakcyjną cenę najesz się do syta. Dostępne są zupy, dania mięsne i oczywiście pierogi. Nie zabraknie również pizzy dla wszystkich chętnych. Lokal znajduje się na ul. Poprzecznej i zaprasza wszystkich chętnych na domowe obiady.