Spotkanie Podróżników

Już w najbliższy czwartek – 10 lutego zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani podróżami, do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków. To właśnie tam od 18:00 spotkać będzie można Vaso Bokuna. Opowie on o Bałkanach, które ostatnimi czasy są niesamowicie popularnym kierunkiem podróży. Vaso jest pilotem wycieczek i licencjonowanym przewodnikiem po Czarnogórze. Ma on aż 20 lat doświadczenia w tej pracy więc z pewnością wie co mówi. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Spotkanie Podróżników. Wstęp jest wolny i zapraszamy wszystkich chętnych. Mile widziane są osoby, które dopiero zastanawiają się nad wycieczką na Bałkany, jak i Ci, którzy byli tam raz, dwa, albo i pięć – być może uda Wam się dowiedzieć czegoś nowego.

Naukowo i z Humorem

Dzień później – w piątek 11 lutego zapraszamy całe rodziny do Siemianowickiego Centrum Kultury – Park Tradycji. Odbędzie się tam kolejne spotkanie w ramach cyklu Naukowo i z humorem. Tym razem przedmiotem zainteresowania będzie miłość. Na spotkaniu o nazwie Lofe Ju będziecie mogli spotkać się z naukowcami i specjalistami od miłości. Poruszą oni temat nie tylko skąd bierze się miłość i jak można ją pokazywać, ale opowiedzą też o tym jak miłość może być niebezpieczna i jak wygląda w świecie zwierząt. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o 18:00. Nie wychodźcie z niego zbyt wcześnie, ponieważ na zakończenie będzie można obejrzeć film fabularny właśnie o miłości.

Walentynki z muzyką

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych zapraszamy w sobotę – 12 lutego na muzyczne spotkanie walentynkowe. W Siemianowickim Centrum Kultury – Jarzębina będziecie mogli posłuchać biesiadnej muzyki na żywo. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Nie zabraknie też dawki dobrego humoru. Koszt udziału w tym wydarzeniu to 80 zł i w cenie jest zapewnione jedzenie. Zapraszajcie swoje drugie połówki i kupujcie bilety w kasie SCK – Jarzębina.

Oprócz Muzycznego spotkania walentynkowego Siemianowickie Centrum Kultury zaplanowało również drugie wydarzenie z okazji święta zakochanych. Już w sobotę o 18:00 w SCK – Park Tradycji wystąpi Ela Dębska. Jej repertuarem podczas tego koncertu będą teksty Cohena. Zapowiada się romantyczny wieczór, więc nie traćcie czasu tylko kupujcie bilety.