Pizza, pizza -prawie każdy ją uwielbia jeść! Ten włoski specjał, jest bardzo popularny wśród starszych ale najbardziej wśród młodych pokoleń. Jak każde miasto, tak i Siemianowice Śląskie, mogą pochwalić się pysznymi pizzeriami w swoim mieście. Przedstawiamy kilka spośród wielu.

Siemianowickie Pizzerie

Artmar – to pizzeria, która mieści się w Chorzowie, przy ulicy 16 lipca 44. Pizzeria ma w swojej ofercie ponad dwadzieścia rodzajów pizzy. Wymienić można na przykład: „Tomo”, „Sparare”, czy „Tricolore”.  Oprócz pizzy spróbujesz tam wielu innych wspaniałych potraw.

Pizzeria Calypso –  to świetne a przede wszystkim smaczne miejsce. Pizzeria szczyci się zawsze świeżymi składnikami, które w przeważającej ilości pochodzą z małych zakładów. Ciasto codziennie jest świeżo wyrabiane, jest także chrupkie i nie wpija sosu, który zresztą jest wyśmienity i jedyny w swoim rodzaju. Przykładowymi pizzami z menu są: ” Lucca”, „Sycylijska”, czy „Alpejska”. Pizzeria znajduje się przy ulicy Śląskiej 25A

Pizzeria Domena – mieści się w Siemianowicach, przy ulicy Okrężnej 19. Ma ona w swej ofercie ponad 25 rodzajów pizzy. Wyróżnia się także indywidualnością, bowiem jeśli ktoś ma ochotę, to sam może sobie skomponować pizzę z ulubionymi dodatkami. Pizzeria, ma w ofercie również dostawy na wynos.