Pewnie nieraz zastanawialiście się gdzie w Siemianowicach Śląskich udać się na pyszny, ciepły obiad, wykwintną kolację lub słodki deser z dziećmi w niedzielne popołudnie. Zatem aby Wam troszkę ułatwić, przedstawiamy kilka propozycji restauracji oraz kawiarni w Siemianowicach.

Gdzie na obiad lub na deser?

 „Coś Pysznego” – to kawiarnia, która jak sama nazwa mówi, zaprasza na coś pysznego 🙂 Skosztować można między innymi: tradycyjne ciasta i babeczki oraz niecodzienne wypieki. Zasmakujesz także pysznych tortów, które możesz zamówić np. na urodziny dziecka, z dostawą do domu. Na miejscu jednak napijesz się pysznej kawy i zrelaksujesz 🙂 Szukaj pod adresem: ulica Hermana Wróbla 12.

„CONFIT Food&Wine” – to restauracja, w której zasmakujesz kuchni głównie tradycyjnej. Smaczne dania, w pięknym wydaniu! Ponadto, jeśli masz ochotę zjeść coś pysznego, a nie masz ochoty na gotowanie czy wychodzenie z domu, to restauracja ta proponuje – przetwory ich produkcji na zamówienie.  W Confit, napijesz się  także świeżo wyciskanych, soków! Adres to: ulica Śląska 31.

„Restauracja Vacanza” – to typowo włoska kuchnia, oferująca pyszne dania dobrych i świeżych produktów. Dodatkowo, znajdziecie tam również, tradycyjne dania regionalne, czyli kuchnię śląską. W restauracji Vacanza można także organizować, różne przyjęcia okazjonalne. To miejsce znajduje się na ulicy Olimpijskiej 4.

„Gastrobania” – to restauracja znajdująca się przy ulicy Niepodległości 31. Znajdziecie w niej, szeroką ofertę gastronomiczną, począwszy od burgerów, poprzez zapiekanki, burito i inne pyszności! Wegetarianie również znajdą coś dla siebie, np. Sałatka Gastrobania.

Jest jeszcze wiele innych ciekawych i miłych miejsc w Siemianowicach Śląskich, gdzie można pysznie zjeść! A Wy, do jakich lokali gastronomicznych najczęściej chodzicie? 🙂