Pod egidą Agnieszki Gładysz, Pierwszej Zastępcy Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, odbędzie się pierwsze w bieżącym roku spotkanie networkingowe dedykowane dla Kobiet w Biznesie.

Na to wyjątkowe wydarzenie, skierowane do aktywnych biznesowo Pań, serdecznie zapraszamy 22 marca 2024 roku o godzinie 10:00. Spotkanie odbędzie się w malowniczej Willi Fitznera, położonej przy ulicy Fitznerów 3 w Siemianowicach Śląskich.

Agnieszka Gładysz, jako gospodyni tego spotkania, dzięki swojej obszernej wiedzy i doświadczeniu, będzie wspierać uczestniczki w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na terenie naszego miasta.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie kobiety będą mogły wymieniać się swoimi historiami sukcesu, zdobywać nowe kompetencje oraz budować inspirujące relacje z innymi przedsiębiorczyniami. Toteż, jeśli jesteście Państwo pełne pasji do biznesu i pragniecie nawiązać wartościowe kontakty, to to spotkanie jest właśnie dla Was!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji uczestnictwa w tego typu wydarzeniu, które może mieć kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju waszych biznesów!

Zapraszamy serdecznie Panie z całej aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.