6 grudnia to data, na którą z niecierpliwością oczekują wszystkie dzieci, a to za sprawą imienin jednej z najbardziej popularnych postaci świątecznych – św. Mikołaja. Postać ta jest nie tylko rozpoznawalna, ale również bardzo lubiana przez najmłodszych, przede wszystkim ze względu na prezenty, które tradycyjnie otrzymują w tym dniu.

Jednak dla dzieci mieszkających w Siemianowicach Śląskich, 6 grudnia to nie tylko dzień pełen prezentów, ale również fantastycznej zabawy dzięki organizowanym co roku „Mikołajkom”. Rafał Piech, Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie, serdecznie zaprasza do udziału w tej wyjątkowej uroczystości wszystkie dzieci wraz z ich rodzicami.

Impreza odbędzie się w środę 6 grudnia w Kompleksie Sportowym „Michał”, mieszczącym się przy ulicy E. Orzeszkowej 1. Rozpoczęcie festynu zaplanowane jest na godzinę 17:00. Na miejscu przewidziano różnorodne atrakcje takie jak animacje dla dzieci, dmuchane zamki, malowanie twarzy, a także plecenie kolorowych warkoczyków. Nie zabraknie również słodyczy oraz magicznego pokazu i specjalnego przedstawienia o Mikołaju. Tego dnia radość i świetna zabawa są gwarantowane.