Centrum dla Rodzin, które zostało oficjalnie otwarte tydzień temu, proponuje rodzicom z naszego miasta bezpłatną pomoc. Skoncentrowana na polepszenie relacji między partnerami lub małżonkami, nasza pomoc obejmuje naukę efektywnej komunikacji, konstruktywnego rozwiązywania problemów, a także rozwijanie i wzmacnianie umiejętności wychowawczych.

W Centrum dla Rodzin osoby potrzebujące wsparcia mogą skorzystać z różnych form pomocy, takich jak poradnictwo rodzinne, socjalne czy prawne. W ramach działalności centrum organizowane są też spotkania grupy edukacyjnej mającej na celu umacnianie więzi rodzinnych. Do udziału w tych spotkaniach zapraszani są zarówno rodzice jak i dzieci.

Dodatkowo, w naszym centrum działa Klub Ojców i Matek – jest to grupa wsparcia dla rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Proponujemy także różnorodne warsztaty i treningi. Tym, którzy zgłoszą do nas swoje potrzeby, oferujemy m.in. warsztaty budowania pewności siebie połączone z kursem samoobrony oraz treningi mające na celu zmniejszanie agresji.