Poznaj ofertę szkół wyższych podczas największych targów w regionie!

Już za chwilę w pobliskich Katowicach odbędą się jedne z największych Targów Edukacyjnych. Będzie to już XXV edycja tego przedsięwzięcia o charakterze ogólnopolskim. Będzie to fantastyczna okazja dla uczniów z Siemianowic oraz pobliskich wiosek do tego, aby zapoznać się z ofertą szkół wyższych i pomaturalnych, które znajdują się na terenie całej Polski.

Targi edukacyjne zostaną zrealizowane w dniach 21-22 marca 2023 roku w Katowicach. Przedsięwzięcie zostanie przeprowadzone w godzinach między 9:00-16:00. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Targi edukacyjne odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek.

W trakcie wydarzenia będzie można nie tylko poznać ofertę szkół wyższych, ale także wziąć udział w ciekawych wykładach o takich tematach, jak np. „Sposoby poszukiwania zatrudnienia na współczesnym rynku pracy”, „Podpisuj świadomie – czyli umowy w zatrudnieniu”, „Dlaczego influencerzy są popularni?”, „Metropolitalny warsztat dla nauczycieli”.

Poza tym odbędą się także warsztaty i spotkania informacyjne o takiej tematyce jak: „Bezpieczeństwo w sieci – Jak skutecznie chronić się w Internecie?”, „Bezpieczne wyjazdy do prac zagranicznych”, „Krajowy i zagraniczny rynek pracy”.