Sprawdź porady na dekorację wnętrza swojego domu! Przedstawiamy porady od mieszkanek Siemianowic.

 

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Już 9 kwietnia 2023 r. w całym kraju chrześcijanie będą świętować jedno z najważniejszych świąt, które zwiastuje zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. W tym czasie w polskich domach pojawiają się najróżniejsze dekoracje zdobiące mieszkanie.  Gotowane będą specjalne potrawy oraz obchodzone będą najróżniejsze obrzędy.

Jak na zbliżający się czas zaaranżować wnętrze w domu? Mieszkanki Siemianowic podkreślają, że nadchodzący czas świąt, a w szczególności śniadanie wielkanocne może być tętniące kolorami i słodkie lub minimalistyczne z elegancką bielą. Jednakże wzbogacone oryginalnymi dodatkami.

W naszym regionie gospodynie kochają naturalne pisanki w delikatnych pastelowych odcieniach. Pisanki świetnie komponują się ze słomą i świeżymi kwiatami. Uznaniem cieszą się wiosenne motywy kwiatowe z lśniącym złotem. Takie połączenie to gwarancja ciepłego duetu i oczarowanie gości podczas wielkanocnego przyjęcia. Wypróbuj również ozdoby w postaci wianków i wianuszków.