Wybierz się na koncert Macieja Balcara w naszym mieście! To wspaniała wiadomość dla fanów artysty.

 

Wybierz się na wyjątkowy koncert! Już w lutym w naszym mieście odbędzie się koncert Macieja Balcara. Wydarzenie zostanie zrealizowane w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków, w dniu 9 lutego 2023 roku. Start przedsięwzięcia muzycznego przewidziano na 19:00. Wejście na wydarzenie jest biletowane i kosztuje 60 zł. Bilety można zakupić na stronie lokalnego ośrodka kultury, a także bezpośrednio w kasach Skierniewickiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej „Plus Live 23”. W trakcie trasy premierę będzie miał album muzyczny „Plus”. Artysta ma na swoim koncie liczne projekty muzyczne, wydał już siedem płyt muzycznych w tym: Czarno, Ogień i Woda, Ruletka, Znaki, Struś. Nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby Macieja Balcera, w końcu to właśnie on od wielu lat śpiewa w legendarnej formacji Dżem.

Podczas koncertu u boku Macieja Balcera wystąpią również utalentowani muzycy tj. Jan Gałach na skrzypcach elektrycznych oraz mandolinie, Krzysztof Flipper Krupa na instrumentach perkusyjnych, Maciej Mąka na gitarze elektrycznej, a także Piotr QUENTIN Wojtanowski na gitarze basowej.

Serdecznie polecamy udział w nadchodzącym wydarzeniu muzycznym!