Nadchodzą wyczekiwane ferie dla dzieci i młodzieży! Zapisz dziecko na zajęcia rekreacyjne już dziś!

Już niedługo w naszym mieście dzieciaki będą mogły wyszaleć się podczas zimowych ferii. To czas, w którym najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mogą pozwolić sobie na relaks i zabawę. Taka chwila odprężenia dobrze zrobi przed kolejnymi miesiącami wytężonej nauki. Co można zrobić w wolnym czasie w nadchodzących dniach ferii? Podpowiadamy!

Program na ferie jest bardzo atrakcyjny i zdecydowanie zalecamy zapoznanie się ze szczegółami propozycji przygotowanych przez lokalne ośrodki kulturalne i sportowe. W Siemianowickim Centrum Kultury odbędą się takie zajęcia jak np. „Łamigłówki mądrej główki”, kino dla dzieci. W SCK Zameczek odbędą się audycje muzyczne dla dzieci oraz szkoła magii. W SCK Jarzębina będą wyświetlane filmy dla dzieci. Z kolei w Bibliotece Publicznej im. Anny Szaneckiej zrealizowane zostaną zajęcia z haftowania, zabawy z klockami lego i zajęcia czytelniczo-plastyczne.

Wiele różnorodnych propozycji przygotowano również w filiach Miejskiej Biblioteki. Ciekawe zajęcia oraz wystawy odbędą się w Miejskim Muzeum. Zajęcia sportowe odbywać się będą w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”, Kompleksie Sportowym „Michał”, Pływalni Miejskiej.