Koncerty cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem. Słuchanie muzyki na żywo to zupełnie inne doznanie niż ta sama piosenka w radiu albo w słuchawkach. Nic więc dziwnego, że wydarzeń muzycznych jest sporo przez cały rok. Wiosna to tak naprawdę ostatni moment na trasy koncertowe, ponieważ latem ogromną popularnością cieszą się koncerty plenerowe. Sprawdźmy więc co w najbliższym czasie będzie miało miejsce w Siemianowicach Śląskich.

Mikromusic

23 kwietnia o 19:00 w Siemianowickim Centrum Kultury Bytków pojawi się zespół Mikromusic. Możecie go znać przede wszystkich z takich piosenek jak “Takiego Chłopaka” i “W dupie to mam”. Zespół wystąpi z utworami w wersji akustycznej.

TARA GAYAN

Ten koncert odbędzie się w ramach Fantastycznego Weekendu, czyli wydarzenia związanego z grami planszowymi. Organizatorzy zawsze starają się zapewnić również “Fantastyczny Koncert” i oto on. 24 kwietnia o 18:00 w Siemianowickim Centrum Kultury Park Tradycji będziecie mogli posłuchać zespołu Tara Gayan wraz z ich koncertem “Indian Stories”.

ARMIA

Już 7 maja o 19:00 na scenie Siemianowickiego Centrum Kultury Bytków pojawi się zespół ARMIA. Ta trasa koncertowa została zorganizowana z okazji 30-lecia płyty “Legenda” i pojawić się na niej powinien każdy fan tego legendarnego zespołu.

Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów

Już 27 maja z okazji Dnia Matki w Siemianowickim Centrum Kultury Bytków odbędzie się Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów. Na scenie będziemy mogli zobaczyć takich artystów jak Duet Karo, Arkadia Band albo Damiana Holeckiego. Rozpoczęcie wydarzenia już o 18:00. Koniecznie zabierzcie tam swoje mamy.