Już dziś rozpoczęły się bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Wszystko to zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji “Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich.

Ferie na lodowisku

Z okazji ferii zimowych dzieci mają okazję wziąć udział w wielu atrakcjach organizowanych przez miasto i ośrodki kultury albo sportu. Nie inaczej jest w Siemianowicach Śląskich, gdzie mogą skorzystać z nauki jazdy na łyżwach. MOSiR zaplanował dwa turnusy zajęć. Pierwszy rozpoczął się dziś i potrwa do piątku – 18 lutego. W drugim turnusie będzie można wziąć udział od przyszłego poniedziałku – 21 lutego i potrwa on do 25 lutego.

Zajęcia przewidziane są dla dzieci, które jeszcze nie umieją jeździć na łyżwach. Być może nie będą one na poziomie zaawansowanym po 5 lekcjach nauki jazdy, ale z pewnością będzie im dużo łatwiej utrzymać równowagę na lodzie.

Lekcje będą trwały około 45 minut, od 12:15 do 13:00. Zachęcamy wszystkich rodziców do zapisania swoich pociech. Jest to możliwe po dostarczeniu odpowiedniego formularza do kasy lodowiska. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona i na każdym turnusie znajdzie się tylko 20 miejsc dla dzieci.