Kolejne piękne wydarzenie w Siemianowicach Śląskich! Już w najbliższą sobotę 25 września odbędzie się — Piknik Pałacowy u Donnersmarcków! Patronat honorowy tego wydarzenia objął Pan Rafał Piech — prezydent miasta Siemianowice Śląskie.

Kto organizuje to wydarzenie? Jak można się zgłosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu? Jakie atrakcje są przewidywane?

Wszystkie powyższe pytania od razu się nasuwają. Zatem przedstawiamy wszystkie informacje. Aby znaleźć się na Pikniku Pałacowym u Donnersmarcków, należy zarezerwować bezpłatne bilety dla każdego członka rodziny, nawet dzieci. Obecnych nie może być więcej niż stu! Dlatego też, jeśli macie ochotę wziąć udział w tym wydarzeniu, to spieszcie się z rezerwacją. Na miejscu otrzymacie kupon na poczęstunek, o ile zapisaliście się przez -portal Evenea  na FB –> wydarzenie Piknik u Donnesmarków –>znajdź bilet -> rejestracja.

Nie tylko poczęstunek będzie atrakcją. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00. Będziecie mogli Państwo doświadczyć między innymi: Czytania bajek i legend o Siemianowicach Śląskich — autorstwa Artura Bauca, czy spaceru po dziedzińcu, po którym oprowadzać będą Laura i Hugon Donnersmarck. Będzie także wiele atrakcji dla najmłodszych!

W razie wielkiej niepogody wydarzenie może zostać odwołane! Aktualnych informacji, możecie Państwo wyczekiwać na Facebooku.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Otwarty Śląsk oraz wolontariusze z II LO im. Jana Matejki, Pałac Inspiracji i Fundacja Stajnia we współpracy z Siemianowickimi Seniorami i Biurem ds. Seniorów Urzędu Miasta oraz ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Siemianowic.