Niedawno przybliżyliśmy Państwu Siemianowickie place zabaw. Czyli miejsca, które dzieci uwielbiają! Okazuje się, że otwarto kolejny, a im więcej takich miejsc tym więcej uśmiechu na twarzy naszych pociech!

Gdzie znajduje się nowy plac zabaw? Jakie tam znajdziemy atrakcje?

Jak wszyscy już pewnie zauważyliśmy, rozpoczął się nowy rok szkolny, a jesień zbliża się wielkimi krokami. Szczególnie bardzo możemy odczuć w pogodzie, która raczy nas chłodem i deszczem. Jednak są też piękniejsze dni, które po przedszkolu czy szkole warto wykorzystać na rozrywkę, może właśnie na nowym placu zabaw?

Nowy plac zabaw w Łomży, znajduje się przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Już od samego przejścia przy ulicy Olimpijskiej można zauważyć prowadzący chodnik aż do samego wejścia na plac zabaw. Koszt tego przedsięwzięcia wyniósł 134.931 złotych. Cały obiekt jest ogrodzony i wyposażony w małą architekturę, czyli w kosze na śmieci czy ławki. Najważniejsze jest jednak to, co znajdą tam dzieci! Na placu znajdują się wszelkie sprzęty, jakich można by się spodziewać, a mianowicie: bujaki na sprężynie, huśtawki, ślizgawkę czy piaskownicę. Ponadto, znajdziemy tam także ściankę wspinaczkową, linarium stożkowe, mostek i zjazd strażacki. Nic tylko się bawić i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu!