Co prawda lato się kończy, a rok przedszkolny i szkolny już się zaczął, ale to nie zmienia faktu, że popołudniami czy w weekendy można dobrze się bawić! A gdzie? No właśnie, czy wiecie gdzie dzieci, mogą bawić się w Siemianowicach Śląskich i okolicach? Poniżej przedstawiamy właśnie takie miejsca!

Gdzie są fajne miejsca do zabawy dla dzieci? Czy są jakieś bawialnie?

Sala Zabaw „Bajkowy Las” – znajduje się przy ulicy Piotra Skargi 1 i zaprasza dzieci jak i ich rodziców czy opiekunów do świetnej zabawy! Jakie atrakcje czekają w Bajkowym Lesie? Przede wszystkim kulki, kulki i jeszcze raz kulki i to kolorowe! Bo czym byłaby zabawa bez „basenu” z kulkami? Ponadto zjeżdżalnie, ślizgawki, trampoliny i wiele cudownych atrakcji. Co więcej, co jakiś czas przygotowywane są cykliczne imprezy dla dzieci, a w dodatku wśród klientów korzystających z karnetów co jakiś czas następuje losowanie nagród! Sala przeznaczona jest dla dzieci starszych jak i najmłodszych. Czyli od 1 do 12 lat. Z całą pewnością „Bajkowy Las”, to miejsce, które ucieszy większość dzieci!

Centrum Edukacji Dla Dzieci — ŻÓŁWIK – to miejsce przeznaczone dla dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Organizowane są tutaj przeróżne, ciekawe, kreatywne i kształtujące zajęcia dodatkowe. Wymienić można między innymi zajęcia taneczne, sportowe — karate, plastyczne, zajęcia szachowe, zajęcia z języka angielskiego, a nawet rytmika dla maluszka. Z całą pewnością jest to miejsce, które warto odwiedzić z  dzieckiem.  Dodatkowym atutem, może być zorganizowanie urodzinek dla swojej pociechy właśnie w Centrum Edukacji Dla Dzieci — Żółwik, które znajdziecie przy ulicy Orzeszkowej 2a.