Wakacje się kończą lecz lato ciągle trwa, dzieci bardzo lubią bawić się na placu zabaw, a gdzie takie można znaleźć w Siemianowicach Śląskich? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Gdzie w Siemianowicach znajdują się place zabaw?

Park Pszczelnik –  to tam znajduje się jeden z najciekawszych placów zabaw  w Siemianowicach.  Duża powierzchnia placu, zagospodarowana jest wieloma atrakcjami, takimi jak: huśtawki, piaskownice, bujane koniki, zjeżdżalnie i wiele innych. Ważnym atutem jest to, że plac zabaw został ogrodzony. Dodatkowo teren dookoła jest spokojny i pełen zieleni. W samym parku, można również zaznać rozrywki, np. jeżdżąc na rolkach.

Wodny Plac Zabaw – jeśli jednak słońce poświeci mocniej i zrobi się gorąco, to fajnie udać się na Wodny Plac Zabaw.  A na nim zaznacie wielu atrakcji aczkolwiek chlapiąc się w wodzie. Zewsząd pryska woda, a dzieci mogą skakać w „kałużach” do woli! Dużo frajdy, aktywności i ochłody w upalne dni!

Plac Zabaw w Parku Bytkowskim –  to kolejna propozycja rozrywki dla dzieci. Plac zabaw ma dużo atrakcji takich jak ślizgawka, huśtawki czy koniki. Świetne miejsce na rodzinne zabawy i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.