Mamy sierpień, sezon weselny trwa w pełni. Niektórzy jednak, zaczynają dopiero przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu – ślubu i wesela! Jest tak wiele spraw, by przygotować, zarezerwować i dopiąć na ostatni guzik, między innymi – sala weselna! Chcemy trochę ułatwić, przyszłym młodym parom w poszukiwaniu odpowiedniego i wymarzonego miejsca do zabawy. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Gdzie się bawić w Siemianowicach oraz okolicach na weselu?

Sala Bankietowa Dom Weselny Pod Orzechem –  sala ta znajduje się w Zabrzu, 27 kilometrów od Siemianowic. Klimat jest zdecydowanie dla tych, którzy wymarzyli sobie swoje wesele w eleganckim i bajkowym stylu. Kremowe ściany, przepiękne żyrandole i romantyczny wystrój, wszystko to składa się na przepiękny nastrój! W sali tej można wyprawić wesele na około 100 osób. Lokal jest klimatyzowany, co jest wielką zaletą. Na zewnątrz, znajduje się piękny, zielony ogród. Adres to: ulica Sikorskiego 107

Restauracja Łania –  znajduje się w Chorzowie, przy ulicy Al. Łani, to zaledwie 9 kilometrów o Siemianowic Śląskich. Zdecydowanie jest to klimat dla tych, którzy lubią stylowe wnętrza w myśliwskim klimacie. Dworek ten chwali się wybornie pysznym jedzeniem, który jest połową sukcesu udanego wesela! Ponadto pomieści w swoich progach o 230 gości weselnych! Koniecznie, wybierz się na omówienie szczegółów!

Dwór Hubertus – znajduje się w Mysłowicach, przy ulicy Szabelnia 18. Jeśli są tu jacyś narzeczeni, którzy szukają romantycznego miejsca na jeziorem, na swoje weseli. To trafili w dziesiątkę! Obiekt ten położony jest w otoczeniu jeziora, wśród pięknych ogrodów. Tutaj zaplanujesz wesele, nawet do 250 gości!!!  Ponadto, Dwór Hubertus oferuje przyszłym małżonkom, miejsce zaślubin w plenerze – a to nieczęsto spotykana możliwość. Ach co to będzie za ślub!

Hotel Diament Vacanza – to idealny obiekt dla tych, którzy w piękny ale kameralny sposób, chcą zorganizować swoje wesele. Niezwykłym atutem jest bliskość obiektu do lotniska w Pyrzowicach, w razie gdyby któryś z gości przybył zza granicy 🙂 O nocleg dla gości też, nie ma się co martwić, ponieważ hotel zapewnia 44 kompleksowo wyposażonych pokoi. Dokładny adres to: Olimpijska 4

Jest w czym wybierać prawda? 🙂