Siemianowice Śląskie zapraszają mieszkańców oraz gości do uczestnictwa w specjalnym wydarzeniu – Dniu Aniołów. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla tych, którzy cenią sobie aktywne spędzanie czasu wolnego, a także dla najmłodszych. To już druga edycja tej inspirującej inicjatywy.

W roli zwiastunów Dnia Aniołów wystąpią wolontariusze z siemianowickich placówek edukacyjnych. Będzie można spotkać ich w różnych miejscach miasta w godzinach od 10:00 do 14:00.

A co przynoszą ze sobą anioły? W koszach, które będą nosić, znajdą się słodkie upominki – cukierki, a także odblaskowe serduszka. Dodatkowo, wolontariusze będą rozdawać karteczki z propozycjami dobrych uczynków, które mogą podjąć napotkane osoby.

Dzień Aniołów w Siemianowicach Śląskich ma też aspekt sportowy. W Parku Pszczelnik (ul. Park Pszczelnik 3) w godzinach od 11:00 do 17:00 odbędzie się sportowe wydarzenie o nazwie Bieg Aniołów. To sztafeta biegowa na dystansie 333 km. Więc jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego trybu życia, to wydarzenie jest stworzone dla Ciebie!