Już w czwartek 23 czerwca odbędzie się Human Fest, czyli charytatywny koncert na rzecz uchodźców z Ukrainy. Impreza odbędzie się pod wspólnym szyldem wolontariuszy ze Stowarzyszenia „Siemianowice dla Ukrainy” oraz Siemianowickiego Centrum Kultury.

Gwiazdy hip-hopu

Impreza co roku ma być poświęcona innemu gatunkowi muzyki. W tym roku na scenie zobaczymy znanych w kraju raperów. Na tegorocznym festiwalu wystąpią Loża Masorza Delegatura, Miszok oraz dwie największe gwiazdy, czyli Pokahontaz i Gibbs. Gościnnie pojawią się także IGR x Bosiu, BlumSon.

Pokahontaz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup hip-hopowych w Polsce, powstała w 2003 roku po rozpadzie Paktofoniki, a w jej skład wchodzą Fokus, Rahim oraz DJ Bambus

Oprócz koncertów wyżej wymienionych artystów będzie można zobaczyć też graffiti i breakdence’a.

Gdzie i Kiedy?

Koncert odbędzie w najbliższy czwartek w Amfiteatrze w Siemianowicach Śląskich. Rozpocznie się o godzinie 16:00, a zakończy o 22:00. Bilety można kupić w przedsprzedaży za 55 złotych lub w dniu wydarzenia za 65 zł. Szczegółowych informacji na ten temat udzieli Stowarzyszenie „Siemianowice dla Ukrainy”.