Niedawno Pisaliśmy Państwu o nowej inwestycji w Parku Śląskim – „Bulwary przy stawie Przystań”, oraz o tym jak wiele atrakcji mieści się na terenie tego parku. Natomiast dziś możemy przekazać również wspaniałe wieści, szczególnie dla tych, którzy lubią sporty zimowe a w szczególności jazdę na łyżwach. W parku Śląskim będzie otwarcie lodowiska!

Kiedy będzie otwarcie lodowiska w Parku Śląskim? Ile będzie kosztował bilet wejściowy? Czy będzie można wypożyczyć łyżwy?

Jazda na łyżwach, to zimą jedna z najbardziej popularnych aktywności fizycznych, sportowych czy rekreacyjnych. Jedni potrafią jeździć na łyżwach profesjonalnie inni amatorsko, ale w obu przypadkach przynosi to wiele frajdy, satysfakcji i uśmiechu. Taka atrakcja będzie dostępna w Parku Śląskim już niedługo, ponieważ 3 grudnia tego roku, będzie miało miejsce oficjalne otwarcie!

Najfajniejszą wiadomością dla zainteresowanych, którzy chcą skorzystać z lodowiska,  jest fakt, że wstęp będzie bardzo tani a właściwie symboliczny. Prawdopodobnie będzie to kwota około 1 złotych. Prawda, że cena jest zachęcająca? Wymiary lodowiska wynoszą 20 metrów na 30 metrów. Jeśli nie posiadacie Państwo łyżew, to nic straconego, ponieważ będzie możliwość ich wypożyczenie — odpłatnie.

Dodatkowo w dniu otwarcia lodowiska, które rozpocznie się o godzinie 16:30, odbędzie się pokaz hokejowy.

Gdzie dokładnie znajduje się lodowisko? Jakie inne atrakcje będą towarzyszyły temu wydarzeniu?

W Parku Śląskim lodowisko będzie można znaleźć na Placu Mistrzów tuż obok Stadionu Śląskiego. Przy okazji właśnie dzięki współpracy ze Stadionem Śląskim inicjatywa została zrealizowana.

Co więcej, kiedy zdecydujecie się Państwo na jazdę na łyżwach w dniach 3 i 4 grudnia, to jest szansa na to, by spotkać Świętego Mikołaja! To będzie szczególnie radosne wydarzenie dla najmłodszych, którzy będą mogli z nim porozmawiać i skosztować pierniczków.

Początek grudnia w Parku Śląskim będzie pełen wrażeń! Jeśli nie zdążycie Państwo na otwarcie, to głowa do góry! Lodowisko będzie otwarte do końca lutego!